W okresie 26 lat pracy z energią Reiki jako mistrz i nauczyciel odkrywałem nowe możliwości korzystania z Niej. Bardzo pomogli mi w tym moi uczniowie przychodzący do mnie z przeróżnymi problemami. Starając się im pomóc dostrzegałem sytuacje, które wcześniej uchodziły mojej uwadze. Powstawały wtedy intencje z którymi ja lub moi uczniowie pracowaliśmy wykonując zabiegi Reiki.

       Poniżej zamieszczam intencje do wykorzystania do zabiegów na różne sytuacje. Są wśród nich przykłady intencji przekazanych mi przez moich nauczycieli jak i intencje opracowane przeze mnie (te posiadają informację o dacie ich upublicznienia).

       Opisane poniżej intencje umożliwiają bezpieczne wykonywanie zabiegów przez moich uczniów posiadających co najmniej II stopień wtajemniczenia Reiki. Z moich obserwacji wnoszę, że zabiegi wykonywane przez osoby nie inicjowane przeze mnie niekoniecznie działają tak jak należałoby oczekiwać i zdarzać się może, że działanie ich będzie nieskuteczne lub odwrotne. Negatywne konsekwencje takiego zabiegu dotyczą wszystkich osób biorących w nim udział . Nie umiem powiedzieć dlaczego się tak dzieje. Prawdopodobnie związane jest to z poziomem Energii przekazanej w czasie inicjacji II stopnia Reiki.

 

Autoagresja

Chowane urazy

Dobre słowo, ale źle zrozumiane

Drapieżne prezenty

Dziecko naprawiające

Krypty i widma

Lojalność rodzinna

Mity rodzinne

Obciążenia rodzinne

Podwójne wiązanie

Projekt cel

Rachunki rodzinne

Rytuały pogrzebowe

Skrywane hańby

Sprawiedliwość rodzinna

Stosunek

Traumy

Wiek biologiczny

Wierność przodkom

Współświadomość

Wzorce struktury rodzinnej

Złe energie

Znaki zodiaku

 

Jeżeli nie wiesz z którym tematem powinieneś pracować i ile czasu mu poświęcić –

kliknij tutaj

W przedstawionych wyżej tematach rodzinę definiuje pokrewieństwo krwi.

Pełne przepracowanie każdego tematu wymaga wykonania

od kilku do kilku tysięcy godzin zabiegów Reiki.

Uwagi, sugestie i wątpliwości dotyczące opisanych zabiegów

proszę zgłaszać tylko do mnie.