Data pierwszego upublicznienia tematu – 2023-07-10

 
Intencja dla Ciebie:
 
Reiki dla mnie, która sprawia, że moje serce i serca moich zstępnym są od teraz, zawsze i na zawsze wypełnione szacunkiem, miłością i mądrością.
 
 
Intencja dla Twoich zstępnych:
 
Reiki dla (określ jednoznacznie osobę, której robisz zabieg), która sprawia, że jej serce i serca jej zstępnym są od teraz, zawsze i na zawsze wypełnione szacunkiem, miłością i mądrością.
 
 
Miłość- silna więź, jaka łączy ludzi sobie bliskich. Prawdziwa miłość możliwa jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy płynie z głębi naszej duchowej istoty. Taka miłość nigdy nie ulega zmianie w przeciwieństwie do tego, co często nazywamy miłością, a jest tylko chwilowym zauroczeniem, pożądaniem, przywiązaniem, zaangażowaniem, żądzą lub jeszcze czymś innym.
 
Nie każdy ma to szczęście urodzić się z darem miłości płynącej z głębi serca. Możemy to zmienić robiąc sobie zabiegi z wyżej podaną intencją. Niestety zabiegi te są całkowicie bezskuteczne w przypadku robienia ich innej osobie. Nie dotyczy to naszych dzieci, które mają nastawienia po nas, pod warunkiem, że my mamy ten temat przepracowany. Podobnie nie dotyczy to również kolejnych zstępnych (wnuków, prawnuków,…) pod warunkiem, że wszyscy wcześniejsi zstępni mają także ten temat przepracowany.